Rajd Samochodów Terenowych Gemela II, Jastrowie 21.03.2009 r.


Na powitanie wiosny odbyła się II edycja rajdu organizowanego przez Piła 4×4 . Zlot odbył się 21 marca 2009r na terenie Jastrowia i okolic, tym razem przewidziano dwie klasy, ”turystyczno przeprawową” oraz ”przeprawową – wyczyn”.

Klasa ”turystyczno przeprawowa” – samochody dowolnie zmodyfikowane z kołami do 33 cali (opony AT/MT poza bieżnikami typu SIMEX), bez wyciągarek. Klasa ”przeprawowa” – samochody dowolnie zmodyfikowane bez wyciągarek (auta wyposażone w wyciągarki będą miały je zaplombowane przed startem). W klasie ”turystyczno przeprawowej” do przejechania według mapki pętla o długości ok. 80 kilometrów, na trasie dwa odcinki sportowe oraz kilka odcinków specjalnych z próbami przejazdu PP (ok. 40 sztuk) i punktami kontrolnymi PK. PP o różnym stopniu trudności – na pewno nikt  się nie nudził i trzeba było się sporo napocić aby zdobyć wszystkie pieczątki.

Na trasie dużo błota, trawersów, stromych podjazdów i zjazdów, jazda przełajowa przez las, konkurs drwala i mnóstwo fajnych widoków. W klasie ”przeprawowej” do przejechania według mapki pętla o długości ok. 30 kilometrów, na trasie kilka odcinków specjalnych z próbami przejazdu PP (ok. 35 sztuk) i punktami kontrolnymi PK. Jako nowość w tym roku był do przejechania otaśmowany odcinek techniczny na czas. PP o różnym stopniu trudności i różnej wartości punktowej (w tym roku wpisujemy dokładną godzinę zdobycia każdej pieczątki).

Na starcie stawiło się wiele aut, tych mniej i tych bardziej zmotanych. Zabawa była przednia, były podjazdy pod piaszczyste górki, strome zjazdy i wiele wciągającego błota. Po całym dniu zabawy zakończenie odbyło się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Leśnik w Jastrowiu.

WYNIKI GEMELA II 2009

Turystyk

Miejsce – Załoga – Miasto – Samochód

1. Liczycki Paweł / Komar Grzegorz – Rzepin Patrol
2. Kocyk Tomasz / Kocyk Małgorzata – Sochaczew Patrol
3. Tadych Sebastian / Łuba Anna – Złotów Samuraj
4. Stencel Michał / Szymczyk Sławek –
5. Janiszewski Jakub / Biesiada Krzysztof – Murowana Goślina Samuraj
6. Olkiewicz Jarosław / Nita Justyna – Bydgoszcz Rocky
7. Rózga Jakub / Rycerz Mateusz – Rzepin Patrol
8. Skoczylas Konrad / Gabarkiewicz Radosław- Radawnica Pajero
9. Jabłoński Jarosław / Mleczarski Krzysztof – Otorowo Rocky
10. Nowak Adam / Mielke Piotr – Lipka Vitara
11. Adamus Cezary / Przenny M. – Strzebielino Patrol
12. Woropaj Konrad/Woropaj Emil – Okonek Vitara
13. Lisiak Tomasz/Bogajewski Michał – Poznań Toyota LC
14. Burdziak Kamil/Bartosz Bryksa – Piła Patrol
15. Lisaj Agnieszka/Popowicz Iwona – Szczecinek Pajero
16. Huryń Piotr/Huryń Maria – Szydłowo Uaz
17. Sikorski Mariusz/Sikorska Joanna – Toruń Patrol
18. Szymkowiak Sławomir/Jenczewski Kewin – Okonek Vitara
19. Rus Dawid/Bieszczad Adam – Lipka Opel Campo

Niesklasyfikowani:

1. Kowalski Marek/Chrustowski Artur – Zakrzewo Terrano
2. Wiśniewski Mariusz/Torbicki Krzysztof – Poznań Vitara
3. Bukowski Piotr/Janowiak Dominik – Kiszewo Jeep
4. Kotłowski Grzegorz

Przeprawa

Miejsce – Załoga – Miasto – Samochód

1. Babkiewicz Adam / Majchrzak Jacek – Bielówko Pajero
1. Lewiński Wojtek / Lewiński Bartek – Gdańsk Cherokee
2. Waszak Maciej / Błuś Adam – Suchy Las
3. Nowicki Marcin / Pusty Ryszard – Gorzów Wlkp. Patrol
4. Żakowski Damian / Żakowski Karol – Rytel Pajero
5. Mańkowski Tomasz / Ziała Tomasz – Ryczywół Patrol
Szczubliński Janusz/Waszak Dawid – Suchy Las Patrol
6. Bialik Krzysztof / Bialik Bartosz – Poznań Patrol
7. Salach Mariusz / Kasprzak Mariusz – Połajewo Patrol
8. Dubiega Andrzej / Dubiega Małgorzata – Berlin Patrol
9. Matkowski Paweł / Matkowska Ewa – Warszawa Patrol
Bromber Robert/Bieniecki Adam – Poznań Vitara
10. Brzeziński Krzysztof / Kerlin Robert – Kościerzyna Rocky
Loll Maciej/Berth Adam – Kościerzyna Rocky
11. Cieszyński Mariusz/Cieszyńska Joanna – Kościerzyna Cherokee
12. Waszak Artur/Gaik Zbyszek – Suchy Las Vitara
13. Grześkowiak Łukasz/Grześkowiak Marek – Poznań Samurai
14. Sójka Arek/Górny Andrzej – Poznań Patrol
15. Kuczwalski Maciej/Musiał Maciej – Toruń Patrol
16. Golon Daniel/Golon Łukasz – Szczecinek Pajero
Lomak Grzegorz/Bańka Jarek – Szczecinek Patrol
17. Białczak Paweł/Trela Tomasz – Strzelce Kraj. Patrol
18. Marcinkowski Paweł/Wołczuk Grzegorz – Szczecinek K160
Dejneko Arek/Bendelak Marcin – Gorzów Wlkp. Patrol
19. Wysocki Aleksander/Sabisz Błażej – Kościerzyna Rocky
20. Lisaj Sebastian/Popowicz Radosław – Szczecinek Patrol
21. Stobiński Daniel/Skwierawska Mirela – Kościerzyna Rocky
22. Henclewski Piotr/Szmidt Zbyszek – Murowana Goślina Patrol
23. Stachowski Przemysław/Dyderski Tomasz – Poznań Patrol
24. Krzywka Borys/Gac Michał – Toruń Patrol
25. Stoliński Dominik/Batura Marek – Poznań Vitara
26. Mielcarek Tomasz/Aleksandrowicz Maciej – Gorzów Wlkp. Samurai

Niesklasyfikowani:
1. Endler Adam/Skarbiński Maciej – Poznań
2. Gembiak Andrzej-Bigos/Gembiak Sylwia – Chodzież
3. Grulkowski Andrzej/Goduński Lech – Kościerzyna
4. Matuszewski Przemysław/Kwatera Sławomir – Poznań
5. Witkowski Paweł/Gronek Alan – Poznań

Pozdrawiam terenowo.

Seba 4×4

Zapraszam na filmy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *