XI Terenowe Spotkanie w Biskupicach 22-07-2006r


Cóż tu wiele pisać….. Początek w Złotowie, przejazd do Nowego Dworu, podział na grupy przeprawowe i sportowe i do boju…… Przeprawowcy mieli 30 pieczątek, sportowcy kilka odcinków (Nowy Dwór, Kamień, Wyspa). Tradycyjnie wielu znajomych: Trójmiasto, Poznań, Zielona Góra, Warszawa, Łódź, Starogard, Chojnice, Złotów i nie tylko (nie sposób wszystkich wymienić)……. Wiele śmiech, poniżej wiele zdjęć ręki Macieja i Pawła, Deckiego oraz Jurka (dziękuję). Mnóstwo śmiechu, przyjacielskiej rywalizacji, wspaniała zabawa, zerwane szpilki w moim Łatku, kilka poobijanych aut i jak zawsze na końcu huczna zabawa pod leśniczówką a na niej nawet tańce na rurce…. 😉 Niedzielny Król Błota, było sporo atrakcji i wspaniałej atmosfery 🙂

Zapraszam na obejrzenie zdjęć i wspominki….

XI Terenowe Spotkanie w Biskupicach – wyniki imprezy.

22-07-2006r

Klasa Przeprawowa

1 Żyła Wojciech Ślozowski Rafał 30/211,48

2 Urban Arkadiusz Opala Kamil 30/222,52

3 Górny Zbigniew Głowacki Jakub 30/227,34

4 Pszczółka Robert 30/230,44

5 Płocki Piotr Jarochowski Andrzej 30/242,72

6 Klugmann Adam „Dźwigowy” Sadowski Szymon „Milimetr” 30/250,51

7 Płaczek Piotr Bartkowski Wojciech 30/259,71

8 Ziora Tomasz Nakonieczny Marcin 30/285,92

9 Makosa Piotr Kacak Rafał 30/309,26

10 Głowacki Wojciech Głowacki Mateusz 30/328,01

11 Bieńkowski Grzegorz Zieliński Mariusz 30/354,93

12 Całczyński Karol Całczyński Jerzy 30/357,02

13 Kulak Mariusz Niełaczny Hubert 30/391,16

14 Kaiser Jacek Kaiser Natalia 30/542,19

15 Niemczał Arkadiusz Niemczał Bartosz 29/247,40

16 Plutowski Jerzy Plutowska Anna 28

17 Pelczyk Dariusz Pelczyk Benjamin 27/257,02

18 Zawistowski Tomasz Chojnacki Grzegorz 27/306,55

19 Kamzal Roman Janeczek Waldemar 27/327,11

20 Przecherka Aneta Przecherka Łukasz 26/379,50

21 Nowak Mariusz Lewandowski Krzysztof 26

22 Dziamski Damian Grabowski Zbigniew 24

23 Gembiak Andrzej Romaszewski Krzysztof 23/173,52

24 Orchowicz Tomasz Jarzyński Paweł 23/212,21

25 Cerajewski Marcin Cerajewski Kamil 23/216,22

26 Rubacki Jacek Dembińska Wiktoria 22

27 Markiewicz Maciej Deska Piotr 20

28 Maćkowiak Robert Maćkowiak Ewa 19

29 Skarwecki Szymon „Syfon” Piekarski Rafał „Długi” 18

30 Deckert Jarosław Szumiński Piotr 17

 

Klasyfikacja Klasy Sportowej O1

 

1 Maciej Bystrzycki Marek Sobkowiak 655,01

2 Dominika Odejewska Januariusz Gończ 692,08

3 Krzysztof Gwizdała Stefan Gwizdała 693,26

4 Robert Nowaczyk Tomasz Dolot 693,75

5 Przemysław Wiecheć Michał Łogoźny 708,14

6 Andrzej Gwizdała Dariusz Kamola 749,16

7 Mikołaj Frąszczak Krzysztof Krygier 770,38

8 Mirosław Grzegorek Obruszkiewicz Sławomir 787,65

 

Klasyfikacja Klasy Sportowej O2

 

1 Mariusz Żak Przemysław Janiszewski 648,31

2 Jarosław Kraczkowski Karol Ślizanowski 654,50

3 Bartosz Grzyb Wojciech Nowakowski 659,09

4 Dominik Derpiński Karina Kubasik 662,63

5 Krzysztof Żak Monika Szukała 669,17

6 Jacek Ochowiak Tomasz Pucek 682,45

7 Zbigniew Wróblewski Bartosz Wróblewski 688,70

8 Mariusz Brodacki Tomasz Łowczyk 727,35

9 Artur Lutomski Paweł Lutomski 771,82

10 Cezary Borkowski Piotr Janc 792, 21

11 Tomasz Granops Roman Kiciński 796,36

12 Bartosz Sas Andrzej Kaczmarek 1064,44

 

 

W klasyfikacji ogólnej najlepszy wynik uzyskał Włodzimierz Grajek – 593,41, który ze względu na licencję RMPST zrezygnował z klasyfikowania go.

 

Król Błota :

Dominik Derpiński

Andrzej Gembiak

 

Najdalszy Dojazd :

Kulak Mariusz

 

Puchar “Fair-Play”:

Szymon Sadowski

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *